18. 3. 2015 Pavel Šporcl vyráží na další světová pódia s novým zahraničním zastoupením

Houslista Pavel Šporcl v těchto dnech podepsal smlouvu s prestižní americkou hudební agenturou Price Rubin & Partners. Ta bude českého houslistu zastupovat nejen v USA, ale i po celém americkém kontinentu a dále v Číně, Africe a Austrálii.

„Jsem velice potěšen, že jsem podepsal smlouvu s tak významnou agenturou. Těším se na to, že mi otevře vstup na další koncertní pódia i do regionů, kam jsem se tak často nedostával,“ dodává Pavel Šporcl.
Agentura Price Rubin & Partners byla založena v roce 1984. Její produkce je rozdělena na klasickou a jazzovou sekci a má dokonce i svou rozhlasovou show. Pod jejími křídly najdeme umělce významných světových jmen: vynikající flétnistkou Eugenii Zukermanovou, dirigenta Jense Georga Bachmanna, skladatele Lalo Schifrina či varhaníka a cembalistu Antony Newmana. Agentura spolupracuje mnoho let s jedněmi z nejlepších houslistů posledních desetiletí: Salvatorem Accardem a Shlomo Mintzem a nabízí i kvalitní ansámbly a soubory: St.Pestersburg Quartet, Eroica Trio, Sinfonia Varsovia. (Více informací na: www.pricerubin.com)
Podpisem smlouvy s renomovanou agenturou houslista Pavel Šporcl rozšířil své stávající zastoupení: doma v České republice jej zastupuje jeho agentura ŠPORCL ARTS Agency, v Evropě reprezentuje svoji zemi pod výhradním zastoupením agentury Schouman Music Management sídlící v Paříži a v Japonsku v zastoupení společnosti Amati.
Příslib spolupráce s exkluzivní Agenturou Price Rubin & Partners na dobu neurčitou potvrzuje vysokou uměleckou úroveň našeho všestranného houslového virtuosa Pavla Šporcla, kterému se s novým zastoupením světového renomé jistě otvírají hranice do dalších koutů světa.
Pavel Šporcl

Nesmírně talentovaný houslista

- Gramophone

Pavel na Instagramu

Odebírejte Pavlův newsletter